Тренування по застосуванню газового балончика Терен 4М

Перед покупкою найпотужнішого газового балончика Терен 4М, обов’язково потрібно пройти навчання його застосування.

Існує два варіанти тренувальних балончиків — аерозольний і струменевий. Обидва ємністю в 60 мл, з рідиною, що містить барвник. Залежно від типу обраного балона ви вибираєте тип тренувального.

Для самого тренування вам знадобиться відкритий простір: ліс, парк, якусь безлюдне тихе місце, трохи скотча і кілька аркушів формату А4.

Якщо ваш зріст не перевищує 185 сантиметрів, то визначте середину листа і закріпіть його серединою на рівні власного чола. Припускайте, що противник вище вас. Робочі дистанції для газового балончика — 1-2-3 метра. Вам знадобиться п’ять тренувальних балончиків:

• для відпрацювання кожної дистанції,

• для відпрацювання безперервного точного розпорошення,

• для безперервного розпилення в русі зі спробою підтримки точності.

Заздалегідь треба відзначити, що купить газовый баллончик, у тому числі й тренувальний, ві зможете у спеціалізованому магазині Shokershop.com.ua

Розпилення відбувається з відстані 1-2-3 метра від балона. На малій дистанції ви, швидше за все, і так не промахнетеся (ще раз — відстань міряється від балона, а не від вашого тіла).

Дуже важливий момент, пов’язаний з моментом розпилення: справа в тому, що при натисканні на клавішу розпилення сопло так само змінює своє положення і трохи задирається вгору. Тому ваша задача — скопменсіровать це відхилення нахилом балона, в іншому випадку заряд пройде мимо.Майте це на увазі, в процесі тренувань ви все одно з цим зіткнетеся.

Так само це підштовхує до розуміння, що балон розпорошується з витягнутої перед собою руки. Це ваша додатковий захист у вигляді збільшення дистанції до супротивника.Саме розпорошення на початковому етапі проводиться короткими натисканнями. Приблизно по півсекунди — секунді. Намагайтеся домогтися, щоб кожен «постріл» потрапляв в район середини листа.

Якщо ви використовуєте гелевий або пінний балончик, намагайтеся, щоб була горизонтальна риса — це забезпечить розтікання вражаючого складу по обличчю нападника.При тренуванні безперервного розпилення, намагайтеся втримати точність в межах аркуша. У разі реального застосування, вашим завданням буде вразити струменем очі, ніс і рот нападника. Або просто максимально густо залити обличчя супротивника.

При тренуванні розпилення в русі, відпрацюйте в першу чергу розпорошення з боковим зміщенням щодо мети.Зверніть увагу, що тренування в русі необхідні, так як газовий балончик не є моментальним засобом поразки. Зазвичай, навіть після точного попадання, вам доведеться деякий час (від 3 до 8 секунд) продовжувати уникати контакту з противником.Наприклад, якщо ви розпорошите газ, і залишитеся на місці, все одно є вагомий шанс «отримати по голові».

Маневрувати краще не по прямій траєкторії, а з відхиленнями в сторону. Справа в тому, що на певному етапі впливів вражаючим речовиною очі супротивника почнуть закриватися, нападник перестає вас бачити, але продовжить орієнтуватися на слух. Весь час, поки він не припинив нападу, вам доведеться рухатися, і рухатися досить швидко.

Так само тренування треба повторювати раз на місяць, інакше без «практики» навик швидко згасне.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.