Вас вітає громадський рух активних людей

Україна – це одна з наймолодших держав на світовій арені, і ми, українці маємо усіма силами підтримувати її розвиток і рух вперед. Тому, перше у чому маємо гостру необхідність – це вибір чесного лідера, який буде мати достатньо сил і розуму щоб дати можливість країні міцно стояти на ногах.

ЧЕСНО – це громадський рух, який має свої цінності і принципи. www.chesno.org, це офіційний сайт спілки, що має за мету створити умови для розвитку демократичної країни з відкритим для народу України планом управління.

Усі робітники спілки мають своє розуміння про те, якою повинна бути влада і держава, загалом. Кожен з них працює виключно для блага українців. Цінності руху чіткі і зрозумілі оточуючим.

1. Відкритість. Спілка не маніпулює і не приховує важливі факти від громадян. Тільки актуальні і достовірні проблеми і факти, кожен з яких має об’єктивне обґрунтування.

2. Незалежність. Це ні в якому разі не агітація за якусь політичну силу. Це не прихована реклама. Ніхто з співробітників групи ЧЕСНО не займає керівних посад і не рекламує свою кандидатуру в ролі лідера.

3. Довіра. Рух довіряє кожній людині, яка входить до нього, і кожен з них розраховує на взаємні відчуття народу.

4. Толерантність і терпимість. Немає значення, яка в тебе національність, релігія або шкіра. Всі ми однакові і кожен має право голосу, який обов’язково має бути почутий.

5. Прозорість. Уся діяльність і інформація знаходиться у відкритому доступі для кожного. Спілка не має мети створення підпільних рухів на основі довіри громадян. Все для людей, чесно і відкрито.

6. Самоврядність. Ніхто з руху не займає керуючих посад навіть у межах спілки. Кожна людина знає межі своєї роботи і не має потреби в начальниках.

7. Добровільність. Кожна людина, яка працює у спілці самовиражає себе і виконує роботу виключно для свого задоволення. У групі ЧЕСНО немає найманих робітників і людей, які працюють заради грошової винагороди. Головним стимулом до роботи є принципи і цінності.

ЧЕСНО – це спілка активістів, яка вірить у те, що країна заслужила розумного і вірного їй лідера. Кожен з нас має прийняти участь у виборах, щоб знайти ту саму, необхідну людину. Ваша думка важлива для Батьківщини.

Поділіться нею з усіма. Вже настав час, коли все вирішує саме правильно прийняте рішення. Час зробити країну кращою, цікавішою, надійнішою. Ми створюємо майбутнє для наступних поколінь. Давайте відноситися відповідально до того, що нас оточує і давати приклад нашим дітям і онукам.

Джерело: Chesno

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.