Які потрібно подати документи на отримання грошової допомоги.

візовий центр безкордонівКраїни ближнього зарубіжжя, в тому числі і Польща вже роками входять до Європейського Союзу. Польща в економічному розвитку останніми роками практично не відстає від інших країн Європи. Тут відкриваються все нові підприємства різного профілю, а значить потрібна додаткова робоча сила, якої в цій країні велика недостача. Отже в Польщі маса вільних вакансій різних спеціальностей, починаючи з різноробочих, а також проблеми з висококваліфікованими робітниками в різних галузях. І вже останніми роками робота в Польщі приваблює громадян України. Тут як правило належні умови проживання, а відповідно і хороші умови праці, тай заробітна плата влаштовує багатьох українців. В Україні все більше кваліфікованих робітників безробітні, адже тиняються без роботи навіть молоді люди у яких по дві вищих освіти і кінця «безодні» не видно.

Отже українські громадяни вимушені шукати роботу за межами своєї країни. В Польщу на роботу українці їдуть охоче, адже в цій країні вводяться все нові демократичні закони. Один з яких отримання Карти Поляка іноземцем, який в цій країні працює на законній основі і виявив бажання отримати польське громадянство. Такі особи і їхні сім’ї вже з першого січня цього року мають можливість на першій порі, тобто протягом дев’яти місяців отримувати урядову грошову допомогу від держави. В урядовій базі даних подається список всіх документів, які потрібно подати у воєводство по місцю проживання. Саму заяву-прохання заповнюють друкованими літерами і звичайно ж на польській мові. Присяжний перекладач повіту перекладає всі необхідні для цієї процедури документи. Якщо той, чи інший робітник виявив бажання поселитися в цій країні і прийняти її громадянство разом з родиною, то подаються такі документи: оригінал свідоцтва про народження всіх членів родини, а також оригінал свідоцтва про шлюб і відповідні документи на підставі яких дана особа і його сім’я приїхали в Польщу.

Однозначно тут потрібні документи про особисті дані всіх членів родини, адже фінансова допомога надається всій сім’ї, та документ про фактичне проживання цих громадян на території Польщі. Під час подання прохання на отримання фінансової допомоги за Картою Поляка треба мати з собою як ксерокопії потрібних документів, так і їх оригінали. Зразу ж після перевірки оригінали віддаються власникам. В Чехії теж безліч вакансій для іноземців. Україна не входить в Європейський Союз, ба навіть немає з цими країнами без візу, тож приходиться нашим громадянам тратити немало часу на отримання відповідних документів, щоб отримати робочі вакансії в цій країні. До речі, робота в Чехії надається іноземним працівникам після отримання ними робочої візи від роботодавця цієї держави. Тут в масовій кількості пропонуються робочі вакансії в будівельній сфері, тобто плиточникам, мулярам, та штукатурам і різноробочим. Багато вільних вакансій в переробній промисловості, а також в сфері послуг і електроенергетичній галузі, в сфері медицини теж немало вакансій. Працівникам низької кваліфікації знання чеської мови не обов’язкове, а вже для висококваліфікованих працівників знання мови як правило потрібне. Для пошуку роботи в Чехії потрібно в базі даних з пошуку праці заповнити анкету на відповідну вакансію і чекати відповіді. Подавати своє резюме можна одночасно на різні вакансії.

 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.